بهترین تبلیغات گوگل

 

نوشتن نسخه تبلیغ قوی در آگهی‌ها گوگل یا بهترین تبلیغات گوگل  خیلی سخت نیست ، اما برای انجام این کار ، باید هم هر دو قدرت هنری و هم هر دوی شما را خم کنیم . ما تنها تعداد کمی از حروف را در صفحات نتایج موتور جستجو ( SERPs ) دادیم ، بنابراین باید آن‌ها را حساب کنیم .

 

 

هنگام نوشتن یک نسخه ، مهم است که در مورد تجربه بازدید کننده تان از پرس و جو ، کپی کردن ، صفحه فرود فکر کنید .
اگر کمی سکسکه در طول مسیر وجود دارد و یا احساس می‌کنند که ممکن است در مسیر اشتباهی حرکت کنند ، دکمه خروج را فشار می‌دهند .

بدتر اینکه ، آن‌ها ممکن است یک جستجوی دیگر انجام دهند و یک شرکت دیگر را پیدا کنند که آماده برآورده کردن نیازهای آن‌ها باشد . علاوه بر این ، تا جایی که ما می‌خواهیم ، هیچ آگهی نمی‌تواند یک چشم‌انداز را بدون صفحه فرود قوی همراهی کند .
هیچ رویکرد یک اندازه مناسب برای نوشتن وجود ندارد ، اما در ادامه برخی از بهترین روش‌ها به ما کمک خواهند کرد تا موفق‌تر باشیم .

با توجه به این موضوع ، در زیر هشت نکته برای نوشتن بهترین نسخه تبلیغ ( پشتیبانی شده با صفحات فرود ) برای تبلیغ گوگل وجود دارد :

 

۱. کلمات کلیدی : در صورت امکان

یکی از بهترین حالتهای تبلیغ این است که کلیدواژه ‌ها را در نسخه آگهی خود بگنجانید تا پرس و جوی جستجوگر را نشان دهید . با استفاده از عبارت‌های مربوط به آنچه که دنبالش می‌گردند ، به آن‌ها می‌گوییم که در مکان مناسب هستند .

 

کلیدواژه‌ها در نمایندگی مجاز (Ad )

در دنیای واقعی ، اگر شما چیزی را از یک کافی‌شاپ سفارش دهید ، از آن‌ها انتظار دارید که دقیقا همان چیزی را که سفارش داده بودید ، اعلام کنید . اگر شما یک Americano سفارش دهید و the فریاد می‌زند ” قهوه ! او گفت : ” آن‌ها از لحاظ فنی صحیح هستند . اما بلافاصله برای شما روشن نیست که قهوه یا کس دیگری است .
اضافه کردن کلمات کلیدی به نسخه تبلیغاتی نسبتا ساده است ، اما مهم است که دقت کنید که کلمات کلیدی به خوبی مورد استفاده قرار می‌گیرند . تا آنجا که می‌توانید کاره‌ای زیادی انجام ندهید . یک تبلیغ که با کلمات کلیدی اشباع‌شده ، احتمالا هیچ پیامی را منتقل نمی‌کند و می‌تواند بدتر از یک تبلیغ بدون کلیدواژه‌ها باشد . مهم است که به دقت آنچه می‌فروشید را بیان کنید .

درج آگهی در تبلیغات نیز می‌تواند نقش بزرگی ایفا کند . من به شدت توصیه می‌کنم که جای کلیدواژه را در تبلیغات خود تست کنید تا ببینید بهترین کار کدام است . گاهی اوقات در Headline ۱ بهتر است . گاهی اوقات Headline ۲ . و گاهی اوقات در یک جمله به بهترین شکل استفاده می‌شود . تا وقتی که امتحان نکنی دیگه خبر نداری !
این فقط یک نسخه کپی است .

صفحه فرود چی ؟

کلمات کلیدی در صفحات فرود

استفاده از کلمات کلیدی جستجو در تیتر و / یا متن در بالای صفحه ورود به بازدیدکنندگان می‌گوید : ” شما در مکان درستی هستید . ما چیزی داریم که شما به دنبال آن هستید ” ( اگر بخواهید ، این caffe Americano شما است ) .

متاسفانه ، مبادله متن در صفحات فرود به اندازه انجام آن در نسخه آگهی آسان نیست . اگر صفحات پاگرد شما نیاز به hardcoded داشته باشند ، پس منطق می‌تواند پیشنهاد کند که شما باید یک صفحه جدید برای هر جمله کلیدواژه متفاوت که می‌خواهید هدف قرار دهید ، ایجاد کنید .

بااین‌حال ، به نظر من ، اگر ترافیک خیلی زیاد از طریق آن صفحات رانندگی کنی ، این کار لازم نیست .

به جای آن برخی عبارت‌های رایج را انتخاب کنید ، که به احتمال زیاد انواع مختلفی از کلمات کلیدی شما را جستجو می‌کند و آن‌ها را به تیتر اخبار تبدیل می‌کند . در حالت ایده‌آل ، تعداد صفحاتی که شما باید ایجاد کنید ، بسته به تعداد عبارات کلیدی که شما در حساب خود دارید ، پایین خواهد رفت .

بیایید یک مثال را انتخاب کنیم : من نرم‌افزار برنامه‌ریزی تبلیغاتی برای کارمندان ساعتی را تبلیغ می‌کنم .

یک عنوان اصلی می‌تواند ” نرم‌افزار زمان‌بندی کارمند ” باشد ، یک پرس و جوی معمولی در حساب . آسان و تا حدی . اما صفحه‌ای که از این عنوان استفاده می‌کند به راحتی می‌تواند برای عباراتی که نزدیک هستند استفاده شود ، اما نه دقیقا ، آن عبارت : زمان‌بندی کارکنان ، ابزارهایی برای زمان‌بندی کارمندان ، زمانبندی کارمندان ساعتی ، و غیره .

سعی کنید headlines بنویسید که می‌تواند برای چند جمله کار کند تا تعداد صفحاتی که شما نیاز دارید را محدود کند. و این کار را انجام دهید در حالی که تا جایی که ممکن است به جستجوی اولیه جستجو نزدیک شوید .

نکته : اگر شما صفحه خود را با Unbounce بسازید ، می‌توانید از جایگزین متن پویا ( DTR ) استفاده کنید تا به شما کمک کند نسخه صفحه فرود خود را با تبلیغات خود تطبیق دهید و مجموعه زمانی را که می‌توانید به طور موثر خرج کنید ، ذخیره کنید .

 

 

۲. به همان اندازه پرس و جو کاربر دقیق باشید

هر زمانی که یک فرد جستجو را انجام می‌دهد ، جستجوی آن‌ها دارای درجه خاصی از ویژگی است . مهم است که ویژگی‌های آن‌ها را تا جایی که ممکن است هماهنگ کنید .

اگر آن‌ها خاص نباشند ، به عبارت دیگر ، شما می‌توانید نسخه تبلیغ خود را نسبتا گسترده نگاه دارید و اصول اولیه را پوشش دهید . اگر دقیق‌تر هستند ، شما باید سعی کنید با هر پرس و جوی آن‌ها تطبیق دهید .

بیایید از مثال کفش استفاده کنیم . در زیر چند روش می‌توانید کپی خود را براساس درجات مختلف جستجو تنظیم کنید :

نمونه‌ای از این که چگونه یک نسخه تبلیغ با یک پرس و جوی جستجو مطابقت دارد .

تنها قطعه تنظیم‌شده ، اولین تیتر است ، اما موضوع بسیار محکم‌تر را با پرس و جو ایجاد می‌کند و به آن‌ها اجازه می‌دهد تا بدانند که آن‌ها در مکان مناسب هستند .
همین اصل در صفحه فرود صدق می‌کند و به طور بالقوه مهم‌تر از خود نسخه است . یکی از کلیدهای تغییر نرخ تبدیل به چشم اندازه‌ای شما چیزی می‌دهد که آن‌ها به آن نیاز دارند . ادامه مثال کفش در بالا ، این صفحات احتمالی هستند که شما می‌خواهید افراد مستقیم را به آن هدایت کنید :

کفش : www.example.com
کفش‌های زنان : www.example.com / women
کفش‌های Nike ” : www.example.com / women / nike

واضح است که این یک وب سایت مصنوعی است ، اما صفحات فرود به همان نزدیکی که می‌توانند برای پرس و جو استفاده می‌کنند . هر بار ما یک کلمه – از ” کفش ” به کفش‌های زنان و از ” کفش‌های زنانه ” به کفش‌های زنانه ” زنان ” اضافه می‌کنیم – بیشتر در مورد نیاز آن‌ها یاد می‌گیریم و می‌توانند با صفحه مخصوص فرود تری تطابق داشته باشند.

هر بار که کسی جستجو می‌کند ، آن‌ها به شما می‌گویند چه می‌خواهند . به آن‌ها گوش دهید و نتایج را با بیش‌ترین ویژگی که می‌توانید به دست آورید .

 

۳. همیشه یک تماس برای عمل داشته باشید

وقتی همه چیز به اینجا می‌رسد ، ما تبلیغات را اجرا می‌کنیم چون می‌خواهیم بازدید کننده یک اقدام خاص را انجام دهد . برای برخی ، این ممکن است خرید را انجام دهد . برای دیگران ، ممکن است به معنای پر کردن فرم پیشرو باشد . مهم نیست که هر دو از این کلمه در نسخه آگهی استفاده کنید و یا به آن‌ها توضیحی بدهید که شما می‌خواهید .

استفاده از فراخوانی برای اقدام در نسخه تبلیغ به چارچوب تجربه بازدید کننده کمک می‌کند . این می‌تواند مشابه نسخه تبلیغ Prequalifying که در بخش بعد ذکر شد عمل کند . زمانی که آن‌ها آنچه را که می‌خواهید انجام دهید را درک می‌کنند ، می‌تواند به کسانی که علاقه‌مند نیستند کمک کند . این روش به ذخیره کردن هزینه کلیک کمک می‌کند .

هنگامی که بازدید کنندگان انتظارات خود را با نسخه آگهی تنظیم کردند ، آن‌ها باید از طریق صفحه فرود که همان فراخوانی برای عمل را منعکس می‌کند ، کلیک کنند . اگر از آن‌ها بخواهید ” اکنون خرید کنید ” ، باید به آن‌ها فرصت خرید در صفحه ورود داده شود . اگر فقط از آن‌ها بخواهید ” بیشتر ” در نسخه تان “بیاموزید ” ، سپس مطمئن شوید که صفحه ورود اطلاعات لازم است که تصمیم بگیرند که آیا برای خرید از جاده خرید کنند یا خیر .

 

 

۴.آزمون رویکردهای روانشناسی برای پیدا کردن اندازه مناسب

پیام‌رسانی که در نسخه آگهی بکار می‌رود می‌تواند یک نقطه فروش حیاتی باشد ، اما نباید خسته‌کننده باشد . اگر چیزی وجود داشته باشد ، SERPs با همان نوع ارسال پیام‌ها برای همه جایگاه‌های آگهی شلوغ می‌شوند . این یک فرصت برای تو است که از جمعیت بیرون بیایی .

مهم است که رویکردهای روانشناسی مختلف را برای کپی کردن کپی کنید تا بدانید کدام روش برای مخاطب هدف شما بهتر عمل می‌کند . این یک نسخه سریع از انواع اصلی شیوه‌های نسخه تبلیغاتی است :

ویژگی‌ها : برجسته کردن جنبه‌های فیزیکی یا ناملموس محصول / خدمات . ( کف حافظه )

* مزایا : درخواست از نتایج مثبت بازدید کننده از محصول / خدمات . ( خواب راحت )
مشکل : روی مساله واقعی در دسترس تمرکز کنید تا به مشکلی که بازدید کننده سعی دارد آن را حل کند مربوط می‌شود . ( از زمان Wasting خسته شدی ؟ )
راه‌حل : تمرکز بر راه‌حل مشکل بازدید کننده با آن مواجه است . ( ذخیره زمان )

شهادت مشتریان : با استفاده از بازخورد واقعی / testimonials برای استفاده از اثبات اجتماعی . ” این محصول زندگی من را تغییر داده‌است .”
بازبینی ( بازبینی) : بررسی ثالث محصول / خدمات ، نه از مشتریان .

* بالا از کلاس : هر گونه جوایز ، درجه‌بندی و غیره را صدا بزنید تا نشان دهید شما بهترین هستید . ( بهترین بازیگر در جایزه رده ، ۲۰۱۸ )
* : وجین کردن افرادی که ممکن است برای سرویس شما مناسب نباشند ، قبل از کلیک . ( ” تورهای لوکس ” که سعی داشت با مسافران معامله کند )
زمانی که بهترین کار را امتحان کردید ، آینه را در صفحه فرود قرار دهید تا احساس منسجمی را از آغاز تا پایان ایجاد کنید . تصاویر را انتخاب کنید و فراخوانی کنید که این رویکردها را در جایی که ممکن است قرار دهید .

 

 
۵. یک بیل اشتباه  را بفروشید

من قبلا به این موضوع اشاره کردم ، اما این جمله را تکرار می‌کند، و به همین دلیل در این لیست تنها چیزی است که در این فهرست گنجانده شده‌است :
صفحه ورود شما باید به چیزی که در نسخه آگهی شما نوشته شده باشد .

آگهی  و صفحات فرود باید با یکدیگر مرتبط باشند. مهم نیست که چه چیزی مورد استفاده قرار می‌گیرد ، مهم است که پیام و پیشنهاد از طریق صفحه فرود برای یک تجربه منسجم پیروی کنند .

وقتی این اتصال قطع می‌شود ، می‌تواند چیزی شبیه به این باشد :

یک مشتری احتمالی یک جستجو را اجرا می‌کند و روی یک آگهی کلیک می‌کند که می‌گوید ” % s ” تنها برای رسیدن به صفحه فرود یک مشکل منقضی شده‌است – یا ، بدتر ، هیچ اشاره‌ای به آن نمی‌شود . ناامید کننده است !

همانطور که قبلا بحث کردیم ، مهم است که مهمان ‌ها به فراخوانی برای اقدام در مرحله کپی تبلیغ فکر کند . اگر این فراخوانی برای عمل در صفحه فرود نباشد ، آن شخصیت‌های ارزشمند در نسخه تبلیغ و همچنین قیمتی که برای کلیک پرداخت کرده‌اید هدر رفته‌است . آن‌ها دیگر آماده نیستند که اقدام تبدیل را که پرسیده می‌شود تکمیل کنند .

 

استفاده از Extension ها

Extension های تبلیغاتی دقیقا همان چیزی هستند که آن‌ها به نظر می‌رسند : آن‌ها ” حوزه‌های بیشتری از متنی هستند که می‌توانند اندازه آگهی را گسترش دهند . انواع مختلفی از پسوندهای تبلیغاتی در اختیار ما وجود دارد .

 

فهرست کامل آگهی‌های گوگل
از هر Extension که متناسب با کسب‌وکار شماست استفاده کنید ، اما دلیل اصلی آگهی خود را فراموش نکنید .

هر کدام از آن‌ها استفاده و هدف خود را دارند و من قصد ندارم در مورد هر کدام به طور مفصل صحبت کنم . آن‌هایی که تقریبا هر کسب‌وکار را به خودشان قرض می‌دهند ، تکه‌هایی از تکه‌هایی از آن‌ها هستند .
باب
متن کامل این مقاله به زبان انگلیسی می‌باشد . به طور ایده‌آل شما باید از اینها برای اضافه کردن اطلاعات پشتیبان به نسخه اصلی آگهی در گروه تبلیغاتی استفاده کنید . اینها اساسا به‌عنوان راهبری در سایت عمل می‌کنند ، اما به طور مستقیم در شبکه .

در تصویر بالا ، کاربران مستقیم از وب سایت nike استفاده می‌کنند .
Extension ها

این پسوندها حتی ساده‌تر از هستند . این ها فقط یک خط متن هستند ، نه بیشتر از حروف الفبا .
پیاده‌سازی آن‌ها آسان است .

متن کامل این مقاله به زبان انگلیسی می‌باشد . متن کامل این مقاله به زبان انگلیسی می‌باشد ، لطفا برای مشاهده متن کامل مقاله به بخش انگلیسی مراجعه فرمایید . این می‌تواند یک لیست سریع از ویژگی‌ها ، مزایا ، یا اطلاعات بیشتر ( مانند ” ارسال رایگان ” باشد اگر در متن آگهی گنجانده نشده باشد .

تکه‌هایی از در نهایت تکه‌هایی های ساخت یافته به شما اجازه می‌دهند یک لیست را در یک تبلیغ تبلیغ کنید . به سادگی عنوانی را انتخاب کنید که می‌خواهید لیست را شروع کنید ، سپس مقادیر زیر را با هر کدام از حروف اضافه کنید .

پیاده‌سازی آن‌ها آسان است .

تعدادی دیگر از پسوندهای تبلیغاتی وجود دارند که می‌توانند به هر فعالیتی اضافه شوند . بیشتر اوقات ، بهتر است تا جایی که ممکن است انواع پسوندهای بیشتری داشته باشیم ، بنابراین هر یک از آن‌ها را می‌توان در هر نقطه فراخواند .

اما یک هشدار وجود دارد . دلیل اصلی آگهی را فراموش نکنید . گاهی یک پسوند می‌تواند خفه شود و نوع دیگری بیشتر نشان داده می‌شود که منجر به افت عملکرد می‌شود .

این را در نظر داشته باشید . تا جایی که می‌توانید پوشش کامل داشته باشید اما عملکرد را برای املاک خود قربانی نکنید .
 

۱ .علاوه بر پسوندهای تبلیغاتی ، ویژگی‌های دیگری نیز وجود دارند که می‌توانیم برای اطمینان از تاثیر تبلیغات مان استفاده کنیم . در زیر یک عکس از سه ویژگی آگهی در پلتفرم تبلیغات گوگل ارائه شده‌است . شما می‌توانید با تایپ کردن یک { در صفحه ایجاد آگهی ، این افتادنی را راه‌اندازی کنید .
تایپ کردن یک منوی کشویی را برای الحاق کلیدواژه ، و در صورت عمل می‌آورد .

درج واژه
قرار دادن کلیدواژه ( درج واژه پویا در گذشته ) اساسی‌ترین نسخه از تبلیغات پویا است و بهتر است اگر ساختار تبلیغاتی شما به شدت بخش‌بندی شود . الحاق کلیدواژه به تبلیغ‌کنندگان اجازه می‌دهد تا کلمه کلیدی جستجو را به جای متن پیش‌فرض در کپی تبلیغاتی شما جایگزین کنند .

بااین‌حال ، متن با کلیدواژه در صورتی استفاده نخواهد شد که ترکیبی از متن و اضافه کردن متن بیش از حد طولانی باشد . نگاهی به مثال زیر بیندازید :

استفاده از درج واژه
در اینجا ، من کفش‌های زنان را به‌عنوان متن نگهدارنده اضافه کردم . اگر کلمه کلیدی که این آگهی را تحریک می‌کند ، کم‌تر از حروف الفبا می‌باشد ، پس متن کلیدواژه به جای کفش‌های زنانه اضافه می‌شود . “
برای مثال ، اگر کلمه کلیدی ” کفش‌های تنیس ” باشد ، این تیتر در حال حاضر ” قیمت‌های بزرگ کفش‌های تنیس ” را می‌خواند . اما اگر کلمه کلیدی بیش از حد بلند باشد ، مانند ” کفش‌های ” زنانه ” ، در این صورت تیتر ” قیمت بالای کفش زنان ” را خواهد خواند ، چرا که متن پاپ باقی می‌ماند .

اگر توابع این ویژگی تبلیغ پویا به تبلیغ‌کنندگان اجازه می‌دهد تا ” اگر ، سپس ” اظهارات درون کپی تبلیغاتی مبتنی بر یک کاربر یا مخاطب را ایجاد کنند .
استفاده از قدرت در صورتی ساده‌تر از آن است که به نظر می‌رسد .
اگر شما درخواست متفاوتی برای اقدام برای کسی در یک دستگاه موبایل در مقابل دسکتاپ داشته باشید ( ” ما را صدا کنید ” یا ” پر کردن فرم ” ) یا اگر می‌خواهید به کاربران در یک مخاطب خاص تخفیف دهید ، مانند مشتریان موجود .
اگر توابعی از کاربردهای واقعاً قدرتمندی برخوردارند . می‌توانید در این مقاله بیشتر بخوانید تا ایده‌های بیشتری درباره نحوه استفاده از آن‌ها به دست آورید .
اگر اهرمی برای ایجاد یک تماس مختلف برای اقدام و یا ایجاد یک پیشنهاد جدید بسته به دستگاه یا مخاطب ایجاد کنید ، ضروری است که مطمئن شوید که به صفحه فرود آمده است . آیا مطمئنید که تخفیف % % تخفیف در کپی آگهی ندارید ، پس زمانی که به صفحه فرود می‌آیند آن را ارائه نکنید .
باب
در نهایت ، می‌تواند راه جالبی برای ایجاد فوریت در کپی تبلیغاتی بدون نیاز به جابجایی آگهی برای هر روز ، ساعت یا دقیقه تا زمان انقضا آن باشد . همه ما تبلیغ‌کنندگان باید ویجت سازنده را پر کرده و گوگل بقیه را انجام دهد !

و
لازم به ذکر است که زمان در نسخه آگهی و زمان آن تا حد امکان نزدیک است . به مناطق زمانی توجه کنید تا مطمئن شوید که این پیشنهاد خیلی زود و یا بیش از حد در تبلیغات پایان نمی‌یابد . هر یک از این موارد می‌تواند منجر به تغییرات عملکرد یا انجمن برند بد بسته به خطا شود .

 
قانون شماره ۱ : ما همیشه با مردم صحبت می‌کنیم

بهترین تجارب را در بالا دنبال کنید ، اما دلیل ما را فراموش نکنید : مشتریان احتمالی !
در هر آگهی و در هر صفحه ، ما همیشه با مردم صحبت می‌کنیم . آخرین چیزی که باید قبل از راه‌اندازی هر نسخه جدید یا صفحه ورود انجام دهیم این است که به آن یک بررسی روده‌ای داده شود:

* آیا این چیزی است که روی آن کلیک می‌کردم ؟
آیا این صدا جذاب است ؟
* آیا این تبلیغ منطقی است یا فقط یک مشت کلمات کلیدی با هم فشرده شده‌اند؟
آیا صفحه فرود به وعده تنظیم‌شده در نسخه آگهی پاسخ می‌دهد ؟

 

 

نتیجه‌گیری

نوشتن یک نسخه آگهی برای تبلیغ گوگل ترکیبی از هنر و علم است . این امر مستلزم آن است که شما از خود تبلیغ به صفحه ورود نگاه کنید . بهترین شیوه‌های فنی برای پیروی از این موضوع وجود دارد که من در اینجا به آن‌ها اشاره کردم ، اما در هنگام صحبت با افراد دیگر باید از جنبه هنری خود بهره‌برداری کنیم . اگر نسخه آگهی کاملاً الگوریتمی بود ، پس از آن همه افراد تا حالا ثروتمند می‌شدند .

این بهترین تمرین را به شما نشان دهید و به ما اجازه دهید نتایج شما را بشناسیم ! بزرگ‌ترین کمک به شما چه بود ؟ در نسخه تبلیغ شما بهترین کار را دیده‌اید ؟ در قسمت نظرات با ما صحبت کنید.

 

avatar
  Subscribe  
Notify of