کووید 19

 

شیوع کرونا مهمترین موضوع این روزهای دنیاست. سوالی مهمی که تو این دوران و تو وضعیت بحرانی کنونی و شیوع کرونا در خصوص کسب و کارها باید پاسخ داده بشه اینه که آیا در دوره شیوع کویید 19 و یا هر بیماری واگیردار دیگه‌ای باید تبلیغات کرد یا نه؟

 

در حال حاضر هیچ فرد واحدی بر روی کره زمین وجود ندارد. در رسانه‌ها، همه از همدردی و درک احساسات همدیگه حرف می‌زنن.

شما نگران آینده کسب‌وکار خود و نگران سلامتی خانواده، کارمندان، مشتریان، دوستان و همسایگان خود هستید. ما هم هستیم.

یکی از بزرگ‌ترین سوالاتی که من از مشتریان خودم دریافت کرده‌ام اینه که آیا در طول بحران تبلیغ کنیم؟

حقیقت اینه که حالا، احتمالا یکی از بهترین زمان‌ها برای استفاده از بازاریابی دیجیتال برای رشد کسب‌وکار شماست.

چیزی که این همه‌گیری جهانی را از هر بحران جهانی دیگر متمایز می‌کند این است که جامعه ما به‌طور فوق‌العاده با تکنولوژی به هم متصل است.

ما هنوز قادر به خرید آنلاین، چت تصویری با اعضای خانواده، کار از راه دور و بیشتر هستیم. حتی معلمان خیلی کشورها از اینترنت برای آموزش کودکان در پایان سال تحصیلی استفاده می‌کنند.

ممکن است در چنین زمانی کمی احمقانه به نظر برسد، اما مشتریان شما واقعاً می‌خواهند که محتوای شما را طی قرنطینه ببینند. آن‌ها می‌خواهند که پیام‌های اینستاگرام شما آن‌ها را به‌روز نگه‌دارد و تبلیغات شما را تبلیغ کنند.

آن‌ها فیلم‌های یوتیوب شما را می‌خواهند تا یاد بگیرند چطور محصولات و خدمات شما می‌تواند به آن‌ها در زندگی بهتر کمک کند. آن‌ها می‌خواهند محتوای کتاب را بخوانند و مصرف کنند.

اگر کسب‌وکار شما نتواند در طول این دوره به تبلیغات ادامه دهد، شما هنوز یک قدم در فروش آنلاین، تنظیم قرار ملاقات و سود بردن از یک بازار رقابتی عقبتر هستید. اگر در زمانی مانند این عقب بکشید، خدمت و محصول خود را ارائه ندهید شخص دیگری روی این فرصت سرمایه‌گذاری خواهد کرد.

شما این حالت را می‌دانید، وقتی‌که بازار را از دست بدهید برگردوندن مشتریان سخت‌تر است.

با شرایط فعلی وقت ازاد زیادی دارید تا بتوانید بسیار روی بهینه عمل کردن کار کنید. زمانش رسیده که هم روی سئو کار کنید تا حضور ارگانیک شما در این دوران سخت بهتر شود.

به تولید محتوای رسانه‌های اجتماعی برای اطلاع‌رسانی و به‌روز رسانی مشتریان ادامه دهید. چه تبلیغات، تعامل با مشتریان.

 

 

شیوع کرونا

 

 

دولتها همواره در طول قرن اخیر رکودهای بزرگ را تجربه کرده‌اند.
هزینه‌ها در ایالات‌متحده در طول آخرین سال رکود بزرگ کاهش یافت. شرکت‌ها به سادگی در تبلیغات سنتی پول خرج نمی‌کنند.

شرکت‌های بازاریابی بزرگ‌تر، کاهش قابل‌توجهی در هزینه‌ها دادند، اما صنایع خاص – مانند خدمات ویدیویی جدید و کالاهای خانگی – دلیل رکود اقتصادی محسوب می‌شدند.

حالا چی؟ شما باید چند نکته را در زمینه مدنظر داشته باشید. در حالی که پیش‌بینی‌های مربوط به نحوه تاثیرگذاری بر تبلیغات را پیش‌بینی می‌کنید.

دوره قبلی رکود اقتصادی به پایان رسید و جامعه ما به اندازه امروز به هم متصل نبود. علاوه بر این، در طی این بحران، افراد بیشتری به وب سایت‌های ارتباط جمعی و بازاریابی جستجو، مانند google، بینگ، فیسبوک، اینستاگرام و غیره وابسته هستند.

 

دلایل مهم برای بازاریابی کسب‌وکار خود

البته، تلاش برای تصمیم‌گیری برای راه‌اندازی یک sem یا seo در حال حاضر مشکل است. واقعیت این است که هنوز دلایل فراوانی برای انجام این کار وجود دارد. اجازه دهید نگاهی به چند انگیزه مهم برای بازاریابی کسب‌وکار خود بیاندازیم .

*: صادقانه بگویم، ما نمی‌دانیم که این بیماری همه‌گیر تا چه حد بر اقتصاد جهانی تاثیر خواهد گذاشت. چند هفته یا چند ماه واقعا ً تاثیر زیادی بر نحوه استفاده مردم از موتورهای جستجو و یا وب سایت‌های ارتباط جمعی برای یافتن کالاها و خدمات نخواهد داشت.

علاوه بر این، تلاش‌های جستجوی ارگانیک می‌توانند زمان بیشتری برای رشد داشته باشند، بنابراین صرف هزینه کردن بر روی عناصر مانند محتوای و روی صفحه SEO در این زمان می‌تواند بعدا ً تفاوت ایجاد کند.

 

* بسیاری از روش‌های رسیدن به مخاطبان جدید:

ما این را در بالا بیان کردیم ، اما منظورمان این است. اکنون راه‌های زیادی برای رسیدن به مخاطب جدید وجود دارد، و مقدار درست تبلیغات خلاقانه در رسانه‌های اجتماعی و یا از طریق پرداخت به ازا هر کلیک (PPC) می‌تواند به کسب‌وکار شما کمک کند تا با بازار هدف خود ارتباط برقرار کنید. افراد زمان زیادی برای دیدن این محتوا دارند و شما واقعا ً باید از توجه کامل آن‌ها بهره‌مند شوید.

 

* بسیاری از کمک‌های تجاری کوچک:

اگر شما سعی دارید هزینه‌ها را کاهش داده و کمی پس‌انداز کنید، در صورتی که کسب‌وکار شما یک رکود قابل‌توجه را ببیند، تغییر بودجه بازاریابی تان لازم نیست. ما تنها چند هفته در این وضعیت هستیم و در حال حاضر برنامه‌های کمک‌های تجاری کوچک زیادی در دسترس هستند تا شما را از نظر مالی در محل مناسب نگه داریم. کاهش هزینه تبلیغات فقط کافی نیست.

 

* برخی از Niches هنوز خیلی بزرگ هستند:

هنوز هم صنایع خاصی وجود دارند که در طول بیماری همه‌گیر کویید- ۱۹ به طور شگفت آوری خوب عمل می‌کنند. به عنوان مثال، اگر شما در eCommerce یا کالاهای خانگی هستید، احتمال افزایش ترافیک و تلفن فروش را خواهید داشت. سازمان‌های بیزینسی به کسب‌وکار از راه دور رفته‌اند، بنابراین هنوز هم قرار ملاقات و فروش محصولات و خدمات از طریق اسکایپ و دیگر ابزارهای آنلاین هستند.

 

* به یاد داشته باشید که ایمن باشید:

این برای همه ما زمان ترسناکی است. در حالی که ما وارد دنیای ناشناخته‌ای می‌شویم که زندگی بعد از شیوع کرونا چگونه خواهد بود، اطمینان حاصل کنید که هر کاری که می‌توانید برای ایمن ماندن و سالم نگه داشتن خانواده خود انجام دهید. دستورالعمل‌های کنترل بیماری‌ها را دنبال کنید و اغلب دست‌هایتان را بشویید.

ادامه تبلیغ کسب‌وکار شما در طول این بحران ضروری است، که می‌تواند بر سلامت کلی شما در طی این زمان‌های دشوار تاثیر بگذارد.

در وب سایت‌های ارتباط جمعی، ما بازاریابی دیجیتال را به طور حتم جدی می‌گیریم. به همین دلیل است که ما خوشحالیم که به مشتریانمان با طیف گسترده‌ای از خدمات تبلیغاتی دیجیتالی متناسب با نیازهایشان کمک می‌کنیم.

avatar
  Subscribe  
Notify of